Login

Register

Login

Register

Renkli Koşu Nedir?
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Sevdiklerinizle unutamayacağınız bir pazar günü geçirmeye hazır mısınız?

Amerika’da başlayıp tüm dünyaya yayılan Renkli Koşu bir yarış değil her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı bir Koşu Festivalidir. Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!  Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz. Bugüne kadar Renkli Koşucu olan yüz binlerce kişi hayatlarında ilk kez 5 km koştular.

3 Adımda Renkli Koşu
  1. Festival alanında beyaz Color Sky 5K T-Shirtlerle koşuya başlayın.
  2. Her bir KM’deki renk istasyonlarında, bedensel engelliler ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky 5K renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna yakalanın. (1.km:sarı, 2.km:yeşil, 3.km:pembe, 4.km:mor)
  3. Finish’e varınca beyaz T-Shirtleriniz ve siz DJ eşliğinde Finish Festivaliyle zaferinizi kutlayın.
Renkli toz nedir?

Renkli Koşu’da kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız, diğer tavsiyeler burada.

Koşu Paketi

Koşu paketinizde Koşucu numarası, Color Sky 5K T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliği vardır. Adresinize kargolanmasını istiyorsanız buradan kayıt olun.

Sponsorluk ve İşbirliği

Çeşitli sponsorluk olanakları ile ilgili görüşmek için bize buradan yazabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.