Color Sky 5K

İzmir


İzmir 2017 Detayları burada ilan edilecektir.

aras1

biletxlogo-01

anasayfa

Color Sky 5K İzmir Renkli Koşu Festivalini kaçırmayın!

Renkli Koşu nedir?

Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-Shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?

Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız, diğer tavsiyeler burada.

Koşu Paketi

· Color Sky 5K logolu T-Shirt
· Koşucu numarası (bib)
· Renkli toz (Finish Festivaline saklayın)
· Color Sky 5K logolu geçici dövme
· Koşucu bilekliği


aras


[/two_third]

Etkinlik alanında teslim almak için: Ödemeyi yapan kişi tüm paketleri sipariş numarası ve kimliğiyle etkinlik günü saat 09:00-12:00 arasında teslim alabilir. Koşu günü saat 12:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. Ödemeyi yapan kişi gelemeyecekse onun kimlik fotokopisini getirmeniz yeterlidir. DJ eşliğinde müzik saat 12:00’da başlayacaktır.

Sosyal Sorumluluk

bedd 221 90

Color Sky 5K Renkli Koşu Festivali Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) işbirliğiyle düzenleniyor. Bugün Türkiye’de 9 milyon engelli yaşıyor. BEDD 1993 yılından bu yana binlerce engelliye, ihtiyaçlarına uygun tekerlekli sandalye ulaştırdı.

Her Renkli Koşu Festivalinde ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye dağıtımı yapılıyor.

Siz de BEDD’ye destek olarak iyilik hareketine katılmak için tıklayın.

TOHUM 66 112

Doğuştan gelen ve nedeni bilinmeyen Otizmin tek tedavisi erken tanı ve özel eğitimdir.

Otizmli çocuklarımızın geleceğine umut olmak için tıklayın.

Ulaşım-Harita
Sponsorluk ve İşbirliği

Çeşitli sponsorluk olanakları ile ilgili görüşmek için bize buradan yazabilirsiniz. Yiyecek/içecek tedarikçileri: Festivalde stand kiralamak için bize buradan ulaşabilirsiniz.

Konaklama Sponsoru