Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dünya’da The Color Run ismiyle onlarca farklı şehirde organize edilen “renkli koşu” bu pazar İstanbul’da gerçekleşti.Geçtiğimiz ay Ankara’da koşulan ve birbirinden eğlenceli görüntüleri de yanında getiren color sky 5k eğlenmek, koşmak ve dans etmek isteyen herkes için ideal bir organizasyon.Önümüzdeki ay İzmir’de düzenlenecek yarışın detaylarını colorsky5k.com adresinden alabilirsiniz.

Renkli koşu konseptiyle yapılan organizasyonun İstanbul ayağı saat 12:00 -13:30 arası DJ performansıyla başladı.30 dakika ısınma hareketlerinin ardından koşuya start verildi. Her 1 km de koşucuları renkli tozlar bekliyordu. Renkli tozların içinden geçen katılımcılar rengarenk bir görünüme büründüler. Finish alanında koşucuları renkli bir parti bekliyordu.Yaklaşık 1 saat süren renkli partide katılımcılar oldukça eğlenceli vakit geçirdiler.

T-shirtleri keserek farklı tasarımlar oluşturan katılımcılar yaratıcılıklarını da koşuya yansıttılar.Biletix üzerinden satılan biletler ile koşuya katılan katılımcıların ödedikleri bilet ücretlerinin bir kısmı Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğine bağışlandı.

En eğlenceli koşu organizasyonu : Renkli Koşu | Yaşam Tonu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.