Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tüm dünyayı kasıp kavuran Renkli Koşu, İstanbul’un ardından şimdi İzmir’de! 19 Ekim’de dünyanın en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu Kent Ormanı’nda, kaçırmayın!

Amerika’da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km Renkli Koşusu şimdi Türkiye’de… Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir koşu festivalidir. Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle unutamayacağınız bir pazar günü geçirmeye hazır mısınız?

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir.

Koşu Paketi
Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi 18 Ekim 2014 Cumartesi günü etkinlik alanında saat 11:00-18:00 arasında alabilirsiniz. Şehir dışından gelecek koşucularımız koşu paketlerini etkinlik günü 08:00-12:00 saatleri arasında alabilirler. Saat 12:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. DJ eşliğinde Müzik saat 11:00’da başlayacaktır.

Sosyal Sorumluluk
Color Sky 5K İzmir Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğini destekliyor. Aldığınız her biletin 5%’i BEDD’ye bağışlanıyor.

* Biletli bir ebeveyn ile katılan 12 yaş ve altı çocuklar ücretsizdir. Çocukların güvenlik açısından ayırt edilebilmesi için onlara T-Shirt verilmeyecektir. Çocuklara koşucu numarası, bileklik, renkli toz ve dövme koşu alanında verilecektir.

Color Sky 5K İzmir Renkli Koşu | İzmir Etkinlik Rehberi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.