Color Sky 5K

Ankara

Teşekkürler ANKARA! 2017 Renkli Koşu Fotoğrafları Facebook sayfamızda yayınlanıyor. Seneye tekrar görüşmek üzere...

Watercity Aquapark, Gölbaşı 21 Mayıs 2017 Festival: 12:00-17:00 Koşu Start: 14:00

aras1
biletxlogo-01
photo 2 Color Sky 5K Ankara Renkli Koşu Festivali 21 Mayıs'ta Watercity Gölbaşı Aquapark Tesislerinde, kaçırmayın!
Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda beyaz T-Shirtleriniz ve siz, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.
Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız, diğer tavsiyeler burada.
Koşu Paketi
· Color Sky 5K logolu T-Shirt · Koşucu numarası (bib) · Renkli toz (Finish Festivaline saklayın) · Color Sky 5K logolu geçici dövme · Koşucu bilekliği
aras
Yoğun istek üzerine Websitemizden 14 Mayıs 23:00'a kadar kadar satınaldığınız paketler adresinize kargolanabilecek. Paketleriniz kargoya 15-16 Mayıs'ta verilecektir. Biletix'te geçerli değildir. Erken kayıt avantajıyla koşu paketi satın almak için tıklayın.
Etkinlik alanında teslim almak için: Ödemeyi yapan kişi tüm paketleri sipariş numarası ve kimliğiyle etkinlik günü saat 08:00-12:00 arasında teslim alabilir. Koşu günü saat 12:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. Ödemeyi yapan kişi gelemeyecekse onun kimlik fotokopisini getirmeniz yeterlidir. DJ eşliğinde müzik saat 12:00’da başlayacaktır.
Ulaşım-Harita
  • Haymana yolu 6.km ye aracınızla gelip otoparka park edebilirsiniz.
  • EGO 157-3 otobüsüyle Ulus-Konya yolu üzerinden; veya 108, 177 ve 182 hatlarıyla Gölbaşından gelebilirsiniz.
Biletler Biletix'te
Koşu paketinizi kargoyla teslim alabilirsiniz. Kayıt olmak için hemen tıklayın.
Sponsorluk ve İşbirliği
Çeşitli sponsorluk olanakları ile ilgili görüşmek için bize buradan yazabilirsiniz. Yiyecek/içecek tedarikçileri: Festivalde stand kiralamak için bize buradan ulaşabilirsiniz.
Sosyal Sorumluluk
bedd 221 90      
Color Sky 5K Renkli Koşu Festivali Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD) işbirliğiyle düzenleniyor. Bugün Türkiye'de 9 milyon engelli yaşıyor. BEDD 1993 yılından bu yana binlerce engelliye, ihtiyaçlarına uygun tekerlekli sandalye ulaştırdı. Her Renkli Koşu Festivalinde ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye dağıtımı yapılıyor. Siz de BEDD'ye destek olarak iyilik hareketine katılmak için tıklayın.
TOHUM 66 112
Doğuştan gelen ve nedeni bilinmeyen Otizmin tek tedavisi erken tanı ve özel eğitimdir. Otizmli çocuklarımızın geleceğine umut olmak için tıklayın.
Ankara Sponsorları