Color Sky 5K

Alışveriş Genel Kurallar

İptal ve İade

Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe siparişiniz kargoya verilene kadar info@colorsky5k.com adresine email göndererek iptal edebilirsiniz. Sipariş bedelinin 10%’u hizmet bedeli olarak kesildikten sonra kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünü info@colorsky5k.com adresine email göndererek bize bildirmeniz halinde Mesafeli Satış Sözleşmesindeki ilgili hükümlere göre iade edebilirsiniz. İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kargo ve Teslimat

Kargo bedeli siparişinizin son ekranında ve size gönderilen emailde bulunmaktadır.

Ödeme onayı geldikten sonra siparişiniz kargo için hazırlanır. Ürünler 2 iş günü içinde kargoya verilir. Teslimat adresinizin ana depomuza uzaklığına göre 7 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim edilir.

Siparişiniz verildikten sonra 9 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Eğer bu süre zarfında hala siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişinizin stoklarda olmaması durumunda en kısa sürede size email ile bilgilendirme yapacağız.

Bir sepetteki ürünlerin farklı adreslere gönderilmesi mümkün değildir.

Garanti Şartları

Colorsky5k.com sitesinde satılan “4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN GEREĞİNCE GARANTİ BELGESİ İLE SATILMASI ZORUNLU OLAN ÜRÜNLER” 2 Yıl üretici firma garantisi altındadır. Garanti Belgesi ile satılması zorunlu ürünlerin listesi için buraya tıklayınız.

İletişim Kanalları

Bize info@colorsky5k.com veya iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Tüm iletişimimizin kayıt altında tutulabilmesi için lütfen email veya iletişim formunu kullanınız.

Posta adresimiz: Oğuzlar mah. 1396 sok. No: 8/A-B Balgat/Çankaya/Ankara